План работы на канікулы

ПЛАН РАБОТЫ НА ВЯСНОВЫЯ КАНІКУЛЫ (28.03.2022-02.04.2022)

развернуть

ПЛАН РАБОТЫ НА ВЯСНОВЫЯ КАНІКУЛЫ

(28.03.2022-02.04.2022)

 

 

Назва мерапрыемства

Час і месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя

ДЗЕНЬ БЯСПЕКІ (28.03.2022)

Свая гульня “Азбука бяспекі на дарозе”

10.00

кабінет пачатковых класаў

1-2, 4 класы

Канапацкая Дз.С.

Гадзіна зносін “Інтэрнет – тэрыторыя бяспекі”

10.00

кабінет інфарматыкі

5-7 класы

Бобка А.А.

Спаборніцтвы “Ура, канікулы!”

11.00

стадыён

1-11 класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ (29.03.2022)

Гульня – вандроўка “Краіна здароўя”

10.00

кабінет пачатковых класаў

1-2,4 класы

 

Шэйка С.М.

 

Гадзіна пытанняў і адказаў

“У палоне ілюзій”

10.00

кабінет інфарматыкі

 

7-9 класы

 

 

Канапацкая Дз.С.

Спаборніцтвы “Мае рэкорды - рэкорды маёй Радзімы”

11.00

спартыўная зала

5-8 класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ ДОБРЫХ СПРАЎ (30.03.2022)

Акцыя “Птушыны дом”

10.00

1-2,4 класы

Сёмуха А.М.

Конкурсна – забаўляльная праграма “Рабі дабро”

10.00

 

5-7 класы

Бобка C.І.

Спаборніцтвы па шашках “Белыя супраць чорных”

11.00

рэкрэацыя

6-8 класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ РОДНАГА КРАЮ (31.03.2022)

Гульня – падарожжа “Сцяжынками роднага краю”

10.00

кабінет пачатковых  класаў

1-2, 4 класы

Булат З.А

Віртуальнае падарожжа “Правінцыяльна мілы гарадок” (да 895 – годдзя Клецка)

10.00

кабінет гісторыі

5-8  класы

Ківель З.У.

Вясёлыя старты «Вясновы марафон»

 

11.00

спартыўная пляцоўка

1-2, 4-5 класы

Бобка В.В.

 

ДЗЕНЬ БРПА (01.04.2022)

 

Акцыя “Цімураўцы спяшаюцца на дапамогу”

10.00

 

5-8 класы

Мурашка Н.І.

Конкурс піянерскіх ведаў і ўменняў “Адзін, піянерыя! Два, піянер!”

11.00

піянерскі пакой

5-8класы

 

Мурашка Н.І.

Спартландыя “Адзін за ўсіх – усе за аднаго”

11.00

спартыўная зала

4- 8класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ ЯДНАННЯ НАРОДАЎ БЕЛАРУСІ І РАСІІ (02.04.2022)

Віртуальнае падарожжа “Славутыя месцы Расіі і Беларусі” (1-5 кл.)

 

10.00

кабінет пачатковых класаў

1 – 2, 4 класы

Карпіевіч В.Ю.

Гісторыка-краязнаўчая экспедыцыя “Саюз Беларусі і Расіі: гісторыя яднання”

10.00

кабінет гісторыі

5-8 класы

Бобка С.І.

Першынство школы па шашках 

11.00

спартыўная зала

5-8 класы

Бобка В.В.

 

Заўвага:

  1. З 09.00 да 11.00 праводзяцца заняткі па падрыхтоўцы да прадметных алімпіяд, кансультацыі для вучняў 9, 11 класаў па падрыхтоўцы да экзаменаў (згодна з графікам).
  2. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна з графікам).

 

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце                     А.А.Дудук

 

 

свернуть

ПЛАН РАБОТЫ Ў ПЕРЫЯД ДАДАТКОВЫХ ЗІМОВЫХ КАНІКУЛ

развернуть

ПЛАН РАБОТЫ Ў ПЕРЫЯД ДАДАТКОВЫХ ЗІМОВЫХ КАНІКУЛ

 

Назва мерапрыемства

Дата правядзення

Час і месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Падарожжа ў Краіну дарожных знакаў

 

 

 

Спартыўнае  свята “У здаровым целе-здаровы дух”

14.02.2022

 

         10.00

кабінет пачатковых класаў

 

11.00

спартыўная зала

1, 2 клас

Мурашка Н.І.

Экскурсія ў Галынкаўскае лясніцтва

 

 

 

Беларускія народныя гульні на свежым паветры

15.02.2022

 

         10.00

кабінет пачатковых класаў

 

11.00

стадыён

1, 2 клас

Мурашка Н.І.

Квэст –гульня “Пажарная бяспека ў доме”

 

 

 

Вясёлыя старты «Зімовы марафон»

16.02.2022

 

         10.00

кабінет пачатковых класаў

 

11.00

стадыён

1, 2 клас

Мурашка Н.І.

Вусны часопіс “Мой край партызанскі, мой край гераічны”( да 79 – годдзя Машукоўскага бою ва ўрочышчы Раскоп)

 

Рухомыя гульні на свежым паветры

17.02.2022

 

         10.00

кабінет пачатковых класаў

 

 

 

11.00

стадыён

1, 2 клас

Мурашка Н.І.

Відэападарожжа “Знакамітыя мясціны малой радзімы”

 

 

Гульнёвы квэст “Зімовыя забавы”

18.02.2022

 

 

 

 

 

 

         10.00

кабінет пачатковых класаў

 

11.00

стадыён

1, 2 клас

Мурашка Н.І.

 

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце                     А.А.Дудук

 

свернуть

ПЛАН РАБОТЫ НА ЗІМОВЫЯ КАНІКУЛЫ

развернуть

ПЛАН РАБОТЫ НА ЗІМОВЫЯ КАНІКУЛЫ

(27.12.2021-08.01.2022)

 

 

Назва мерапрыемства

Час і месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя

ДЗЕНЬ БЯСПЕКІ (27.12.2021)

Ролевая гульня “Зімой гуляй, пра бяспеку не забывай!»

10.00

кабінет пачатковых класаў

1-2, 4 класы

Сёмуха  А.М.

Гадзіна зносін “Бяспечны Новы год»

10.00

кабінет гісторыі

8-9,

11класы

Булат З.А.

Спаборніцтвы “Ура, канікулы!”

11.00

стадыён

1-11 класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ НАВАГОДНІХ ЦУДАЎ (28.12.2021)

Тэатралізаванае прадстаўленне “У гасцях у Дзеда Мароза”

 

 Тэатралізаванае прадстаўленне “Навагоднія прыгоды каля елкі”

 

Навагодні КВЗ “Цуды пад Новы год”

 

Святочная забаўляльна-танцавальная праграма “New Year Star

10.00

рэкрэацыя

 

11.00

рэкрэацыя

 

 

18.00

актавая зала

 

20.00

рэкрэацыя

1-2,4 класы

 

5-6 класы

 

 

 

7-9,11

класы

 

7-9,11

класы

Шэйка С.М., Мурашка Н.І.

 

Сёмуха А.М., Ківель З.У.

 

 

Булат З.А., Бобка С.І.

 

Канапацкая Дз.С., Карпіевіч В.Ю.

ДЗЕНЬ МУЗЕЯЎ (29.12.2020)

Экскурсія ў гісторыка – этнаграфічны музей аг.Заастравечча,  народны гісторыка – этнаграфічны музей “Гісторыя вёскі Морач”, музей ДУА “Грыцэвіцкая сярэдняя школа”

9.00

1-2,4 класы, дашкол. група

Мурашка  Н.І.,

Дземеш З.А.

Віртуальная экскурсія “Музеі Беларусі”

10.00

кабінет інфарматыкі

5-7 класы

Ківель З.У.

Спаборніцтвы па шашках “Белыя супраць чорных”

11.00

рэкрэацыя

6-8 класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ ТВОРЧАСЦІ  (30.12.2021)

Конкурс малюнкаў “Заўтра  Новы год”

10.00

кабінет пачатковых  класаў

1-2, 4 класы

Мурашка Н.І.

Акцыя «Навагодняя майстэрня» (выраб сувеніраў, паштовак для віншаванняў з Новым годам і Калядамі дзяцей са шматдзетных сем’яў, пажылых людзей)

10.00

піянерскі пакой

5-8  класы

Бобка С.І.

Вясёлыя старты «Зімовы марафон»

 

11.00

спартыўная зала

1-2, 4-5 класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ  ТРАДЫЦЫЙ(31.12.2021)

 

Навагодні эрудыцыён “Традыцыі Новага года”

10.00

кабінет пачатковых класаў

1-2, 4 класы

Карпіевіч В.Ю.

Музычна-забаўляльная праграма “Навагодні серпантын”

11.00

рэкрэацыя

5-8 класы

 

Булат З.А.

Спартландыя «Добры дзень, Новы год!»

11.00

спартыўная зала

1-2, 4- 9, 11 класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ БРПА (03.01.2022)

Гульня- падарожжа «Па прамянях акцябряцкай зорачкі»

10.00

кабінет пачатковых класаў

2-4 класы

Шостак П.С.

Інтэлектуальна-забаўляльная гульня “Піянерская мазаіка”

10.00

піянерскі пакой

5-8 класы

Мурашка Н.І.

Спартыўныя спаборніцтвы «Піянеры, акцябраты – усе спартыўныя рабяты!»

11.00

спартыўная зала

2, 4-8 класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ ІНТЭЛЕКТУАЛА (04.01.2022)

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі? Чаму?”

10.00

кабінет пачатковых класаў

3-5 класы

Сёмуха А.М.

Аукцыён ведаў

10.00

кабінет гісторыі

6-8 класы

Ківель З.У.

Спаборніцтвы па футболу

 

11.00

спартыўная зала

9,11 класы

Бобка В.В.

ДЗЕНЬ  ЭКОЛАГА (05.01.2022)

Экскурсія ў зімовы лес

10.00

1-2 класы

Канапацкая Дз.С.

Пазнавальная гульня “Экалагічны святлафор”

10.00

кабінет экалогіі

4-7 класы

Бобка А.А.

Турнір па настольнаму тэнісу

11.00

спартыўная зала

8-9,11 класы

Бобка В.В.

 

ДЗЕНЬ КРАІНЫ(06.01.2022)

Віктарына “У карагодзе народных свят: Каляды””

10.00

кабінет пачатковых класаў

1-2, 4-6 класы

Канапацкая Дз.С.

Гадзіна пытанняў і адказаў “Дык якія ж мы — беларусы?”

10.00

кабінет беларускай мовы

7-9 класы

Бобка А.А.

Беларускія народныя гульні “Калядкі – добрыя святкі”

11.00

стадыён

1-2, 4-6 класы

Бобка В.В.

 

ДЗЕНЬ  ЗДАРОЎЯ (08.01.2022)

Клуб цікавых сустрэч “Пра што распавёў мікраскоп”

10.00

кабінет гісторыі

4-6 класы

Шостак П.С.

Квэст –гульня “Здароўе – гэта здорава!”

10.00

кабінет інфарматыкі

7-9 класы

Бобка С.І.

Скульптурны вернісаж “Цуды са снегу”

11.00

стадыён

1-5 класы

Бобка В.В.

 

Заўвага:

  1. З 09.00 да 11.00 праводзяцца заняткі па падрыхтоўцы да прадметных алімпіяд, кансультацыі для вучняў 9, 11 класаў па падрыхтоўцы да экзаменаў (згодна з графікам).
  2. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна з графікам).
свернуть

ПЛАН РАБОТЫ НА АСЕННІЯ КАНІКУЛЫ (01.11.2021-06.11.2021)

развернуть

 

 

Назва мерапрыемства

Час і месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя

 

ДЗЕНЬ БЯСПЕКІ (01.11.2021)

Гульня “Крыжыкі  - нулікі” па тэме “Правілы нашай бяспекі”

10.00

Кабінет пачатковых класаў

1-2,

4 – 5

клас

Класны кіраўнік 5 класа Сёмуха А.М.

Гадзіна зносін “Заблудившиеся в сети»

10.00

Кабінет гісторыі

6-9,11 клас

Класны кіраўнік 11 класа Канапацкая Дз.С.

Вясёлыя старты «Восеньскі марафон»

11.00

Стадыён

1-2,

4 - 9, 11 клас

Адказны за выхаваўчую работу Карпіевіч В.Ю.

 

ДЗЕНЬ РОДНАЙ КРАІНЫ (02.11.2021)

Відэакруіз “Падарожжа з Жыгімонтам. Аграгарадок Галынка”

10.00

Кабінет інфарматыкі

1-2,

4 – 5

клас

Класны кіраўнік 2 класа Шостак П.С.

Прагляд дакументальных фільмаў «Рана на теле Беларуси», «Три дня свободы»

10.00

актавая зала

6-9,11

клас

Класны кіраўнік 6 класа Ківель З.У.

Беларускія народныя гульні на свежым паветры

11.30

Стадыён

5-9,11 клас

Адказны за выхаваўчую работу Карпіевіч В.Ю.

 

ДЗЕНЬ ІНТЭЛЕКТУАЛАЎ (03.11.2021)

Інтэлектуальная квэст – гульня «Пазнай Беларусь»

10.00

Кабінет гісторыі

1-2,

4 – 5

клас

Класны кіраўнік 1 класа Мурашка Н.І.

Інтэлект – шоў «Свая гульня» «Мая Беларусь»

10.00

Кабінет гісторыі

6-9,11 клас

Класны кіраўнік 9 класа Бобка А.А.

Гульня «Наш вясёлы звонкі мяч»

11.00

Стадыён

1-2,

4 - 6 клас

Адказны за выхаваўчую работу Карпіевіч В.Ю.

 

ДЗЕНЬ ЭКАЛОГІІ (04.11.2021)

Гульня-падарожжа па старонках Чырвонай кнігі «Ахоўваць прыроду - гэта ахоўваць сябе»

10.00

Кабінет пачатковых класаў

 

1-2,

4 – 5

клас

Класны кіраўнік 1 класа Шэйка С.М.

Інфармацыйны дайджэст “Экалогія: праблемы, факты, падзеі”

10.00

Кабінет гісторыі

6-9,11 клас

Класны кіраўнік 8 класа Булат З.А.

Спаборніцтвы па шашках “Белыя супраць чорных”

 

11.00

рэкрэацыя

1-2,

4 - 9, 11 клас

Адказны за выхаваўчую работу Карпіевіч В.Ю.

 

ДЗЕНЬ ПІЯНЕРСКІХ ДЗЕЯННЯЎ (05.11.2021)

Школа піянерскага актыву “Сімвалы і рытуалы ГА “БРПА”

10.00

піянерскі пакой

5-8клас

Класны кіраўнік 2 класа Шостак П.С.

Акцыя “Абеліск”

10.00

брацкая магіла аг.Галынка

5-8клас

Класны кіраўнік 1 класа Мурашка Н.І.

Рухомыя гульні на свежым паветры “Акцябраты- дружныя рабяты”

11.00

стадыён

 

1-2, 4 клас

Класны кіраўнік 2 класа Шостак П.С.

         

 

 

 

 

ДЗЕНЬ ПРАФАРЫЕНТАЦЫІ (06.11.2021)

 

Брэйн-рынг “Кірмаш прафесій” 

10.00

Кабінет пачатковых класаў

1-2,

4 – 5

клас

Класны кіраўнік 7 класа Бобка С.І.

Ток-шоў “Мае прафесійнае будучае”

10.00

Кабінет гісторыі

6-9,11 клас

Адказны за выхаваўчую работу Карпіевіч В.Ю.

Калейдаскоп рухомых гульняў на свежым паветры

11.00

стадыён

1-2,4-9 клас

Адказны за выхаваўчую работу Карпіевіч В.Ю.

Заўвага:

  1. З 09.00 да 11.00 праводзяцца заняткі па падрыхтоўцы да прадметных алімпіяд, кансультацыі вучняў 9, 11 класаў па падрыхтоўцы да экзаменаў (згодна з графікам).
  2. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна з графікам).

 

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце                     А.А.Дудук

свернуть
Ещё в этом разделе